Megoldatlan

III. Tímár utca H5 HÉV kerítés állapota

A védőkerítés állapota évről évre romlik, az eseti helyreállítások minősége értékelhetetlen, az elégséges műszaki követelményeknek sem felel meg. Magasabb és erősebb (megbontásra és átmászásra nem ösztönző) tartós kivitelű kerítésre van szükség! Ez folyamatosan életveszélyes állapot, szabálykövető gyalogos közlekedési kultúrára és a gyalogos felüljáró használatára nem ösztönöz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Tülök József visszajelzésére vár.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő visszajelzést küldött.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönjük megkeresését, melyre a BKV Zrt. szakterülete azt válaszolta, hogy a kerítés javítása ütemezetten szerepel karbantartási terveikben, az illetékes szakterület kollégái nove
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tülök József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pad nélküli esőbeálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pünkösdfürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jön le a matrica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bécsi út / Vörösvári út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére