Megoldott

Járdára rálógó faágak a Szőlő utcában II.

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A Budapest III. kerület, Szőlő utcában a járdára két helyen rálógnak a faágak, amiket vissza kellene metszeni. A bejelentéshez csatoltam két képet a járdára rálógó faágakról.
A pontos helyszínek a következő linkeken is megtekinthetők:

https://www.google.com/maps/@47.5390028,19.0381562,3a,30y,128.31h,87.08t/data=!3m10!1e1!3m8!1sV4rrZFOd7xGGlqvVLdK99w!2e0!5s20220301T000000!7i16384!8i8192!9m2!1b1!2i43?coh=205409&entry=ttu

https://www.google.com/maps/@47.5380236,19.0382025,3a,60y,94.4h,82.67t/data=!3m10!1e1!3m8!1sRiy56bS58jv0gWhcHpYEVA!2e0!5s20220301T000000!7i16384!8i8192!9m2!1b1!2i43?coh=205409&entry=ttu

Köszönöm előre is.

Tisztelettel és üdvözlettel,
Vona Tibor

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlő u. 52

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tibor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Vona Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram!

    Ezúton szeretném tájékoztatni, hogy a bokor járdára rálógó ágait visszametszették. Erről csatoltam egy képet a hozzászóláshoz.
    Sajnos a fa ágait nem csak itt, de máshol sem met...
  • Strasser Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Vona Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ömlik mindenfele az öntözővíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. G.
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kabar utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére