Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Leiningen utca 8. előtt áll egy kiszáradt fa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Leiningen u. 10

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Zsolt!

    Köszönjük megkeresését.

    Bejelentése nyomán a jelzett címet nyilvántartásunkba vettük. Helyszíni szemlénk alapján a jelzett faszükséges munkálatait előjegyeztük.
    Tájékoztatjuk,
    ...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyes cím Leiningen utca 6.
  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gazos játszótér, homokozó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Alsóteleki utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Vécsey utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére