Megoldott

Egy nagyon igénytelen villamosmegálló

Egy nagyon igénytelen villamosmegálló! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Élessarok

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utasváró probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bányató utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kritikus állapotú jobboldali sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bajcsy-Zsilinszky Kórház (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rosszállapotú villamos sín pályák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére