Megoldott

koros platánfa problémák

Szeretnék bejelentést tenni egy koros platánfa körüli áldatlan állapotokkal kapcsolatban.
Az érintett fa törzsénél -zöldterületi részen - folyamatosan parkolnak szabálytalanul gépkocsival (hosszú évek óta), megsértve így a fa felszínközeli gyökérzetét, továbbá a helyszín betontörmelékekkel van telehordva. Konkrétan ráparkolnak a zöldterületi részre, ennek látható nyoma van már a törzsön is.
Kérem, az áldatlan állapotok miatt szíveskedjenek az ügyben mihamarabb eljárni, biztosítva így a fa további egészséges életét.
(Ha alacsony ’virágágyási kerítéssel’ körbe határolnák a zöldterületi részt, már azzal megakadályoznák a parkolást, a fa terhelését.)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 27

Hozzászólások

  • Horváth Krisztián hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
    Horváth Krisztián
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A platán megvédése érdekében kihelyezésre kerültek parkolásgátló eszközök.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Strasser Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Horváth Krisztián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére