Megoldásra vár

Forgalmat akadályozó sövénysor

A járdára belógó, több, mint 2 méter magas sövényfal akadályozza a gyalogosforgalmat. Plusz egy vastag, letört faág is fekszik a sövénysoron, ami további balesetveszély.
Nyírják meg a sövényt, távolítsák el a letört faágat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ürömi u. 22

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére