Válaszra vár

Zöldfelületre parkolás

Tisztelt Önkormányzat!

A Bogdáni utca 22. épület déli oldalán egy taxis rendszeresen ráparkol a zöldfelületre, ráadásul mivel nem fér el, ezért rálóg az úttestre is.
Kérjük, hogy fizikai eszközzel akadályozzák itt meg a parkolást.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út 22b

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére