Válaszra vár

Gigakátyú

Jelzett helyszínen lévő úton óriási kátyú alakult ki.
Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa érdemben az út állapotát!

Pontos helyszín:
47.59566889088627, 19.050273564222486

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    kapcsolódó bejelentés, feltehetően közeli lokációról: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143070/katyuk-az-ut-kozepen
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mély gödör az úttest közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Violet Ilona
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Remete köz (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére