Válaszra vár

Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás

II. kerületben a Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás, teljesen sötét van, nagyon balesetveszélyes.
Kérem állítsák vissza a világítást!
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart tér 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "II. kerületben a Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás"-ról "Mechwart lépcsőn nincs közvilágítás"-ra.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Nagyhíd (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Muhar utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére