Megoldásra vár

Játszótéri homokozóban ürülék

Állati ürülék van a homokozóban.
Kérem ennek az eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalán út 27

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Létay Bianka bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére