Megoldásra vár

Helytelenül felállított sakkasztal

Az újonnan felújított Kuruclesi úti játszótéren a sakkasztal vagy a hozzátartozó padok helytelenül vannak felállítva (a játékosok jobb kezénél lévő sarokmező világos kéne legyen), így elég nehéz rajta játszani. Talán legegyszerűbb volna a padokat áthelyezni, bár lehet, akkor nagyon útban volnának. A játszótér különben igazán jó lett.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kuruclesi út 11

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A sakkasztalt elfordítják majd, hogy megfelelő legyen.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Azok a padok a szurkolóknak készültek, ugyanis a terv szerint a játékosok állnak.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Serény András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére