Megoldásra vár

Gaz, belógó ágak a járda körül

A Hímes utcán, a Gyöngyvér utca és a Géza fejedelem utca közötti járdaszakaszon faágak lógnak be embermagasság alá, illetve a környezete gondozatlan, gazos.

Kérném az ügy felkarolását, a probléma megoldását!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hímes u. 26

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az érintett ingatlanok tulajdonosait felszólítja a Környezetvédelmi Osztály, hogy végezzék el jogszabályból adódó kötelezettségüket.

    https://net.jogtar.hu/rendelet?docid=99
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • D. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kiégett fiatal fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tölgyfa utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nagy ág lóg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyesen megtört faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Torockó utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére