Válaszra vár

Törött pad

A szell Kálmán teren a 155os busz megállójában megadta magát a pad. Sok idős és gyerek közlekedik a járattal, jó lenne ha gyorsan meg lehetne javítani.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Torott pad"-ról "Törött pad"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Kiss Timea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedési tükör eltakarva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bimbó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védtelen fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére