Megoldásra vár

Kátyú a Kokárda úton

Egyre növekvő méretű kátyú a Kokárda út, csatolós utca találkozásánál.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kokárda u. 6

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az út hibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Toldi Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Heinrich István utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Újabb útbesüllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: János Péter
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bogár utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére