Válaszra vár

Borzasztó állapotú terület

Jelzett helyszínen, forgalmas helyen, a Tímár utcai hév megálló mellett egy szemre borzasztó terület található. Egy kivágott fa csonkja, repedezett aszfalt, és törmelék. Valamilyen építmény alapja lehetett ez. Folyamatosan hangzatos zöldítési programokról hallani, közben pedig egy ilyen terület itt hever gondozás nélkül.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a terület állapotát!

Pontos helyszín:
47.534315404151386, 19.04483215698192

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét és rengeteg ágtöredék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére