Válaszra vár

Gödör

A Haller parkban a wc épületével szembeni füves részen van egy kb 10 cm mély gödör, a csatorna mellett. Meg is botlottak benne, míg ott jártam. Kérjük a betemetését.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Haller u. 19 21

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autók által felszántott terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Timót utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leesett kerítőkő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Köztelek utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére