Válaszra vár

Veszélyes útszakasz - fekvőrendőr hiánya

30 km/óra korlátozás ellenére sok autó 60-80 km/órával megy a Remetehegyi úton. Gyorsulási verseny helyszínnek is használják, ezzel veszélyeztetve az itt lakók biztonságát.
Különösen veszélyes a Perényi lejtőről a Remetehegyi útra kanyarodók miatt, akik nem tartják be a sebességkorlátozást és túl gyorsan felkapaszkodva a az emelkedőn hajtanak rá a Remetehegyi útra.
Fekvőrendőr elhelyezésével javítható lenne a helyzet. Kérem, hogy mielőbb intézkedjenek, mert már volt jópár baleset ebből, nem szeretnénk komolyabb sérülést.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Remetehegyi út 88

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Fülöp Krisztina hozzászólt a bejelentéshez.

    kèpek
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Krisztina!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segít
    ...
  • Fülöp Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekopott gyalogátkelő felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kitépett oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére