Válaszra vár

Kátyú

Olaszliszka utca Magyarhida és Ezüst utca között nagyon kátyús

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Magyarhida u. 45

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Nemes-Joo Anett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére