Válaszra vár

Gazos buszmegálló

Tisztelt Illetékes!
A Poprádi úti buszmegállót benőtte a gaz.
Kérem a vad sarjak kivágását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Poprádi út

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott ülő, támasz részek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Budafoki út / Szerémi sor (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Zólyomi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szent Gellért tér - Műegyetem M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére