Válaszra vár

Elhagyott oszloptő

Tisztelt Illetékes!
Az Irinyi József utcai benzinkút bejáratánál a tábla mögött fekszik már több mint 1 éve egy oszloptő.
Kérem elszállítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Szerémi sor

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV Hungária Kft.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kondorosi út elsőbbségadás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tábla elfordulva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpaizzó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál Ádám
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére