Válaszra vár

Járhatatlan út kátyúk miatt

Bp. 17. Kerület Pesti út 37. és 39. Társasházak között járhatatlan az út.
Az esővíz a magasabb területekről állandóan ide zúdul, a mély gödrökben gyűlik, ezáltal mind autóval, mind gyalogosan közlekedhetetlen a terület.
Hevesebb esőzések esetén néhány üzletet eláztat a felgyülemlett víz.

Az esővíz elvezetését szintén kérjük kialakítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 37

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Veronika Szegedi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes, mély kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemes-Joo Anett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Magyarhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére