Megoldott

Hiányos burkolati jelek

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Kérem a közműjavítást (víz) követően a hiányossá vált útburkolati jelek helyreállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csille u. 2

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött KRESZ tábla.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kiss János altábornagy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére