Válaszra vár

Kátyú másodszorra is..

Anonim Járókelő

1205 XX. Kerület Toldy Ferenc utca 4. szám előtti orbitálisan nagy kátyú azóta sem tűnt el.
Nem hiszem el hogy ez a javítás olyan nagy gondot jelentene az illetékesnek, nem egy egész utcát kell leaszfaltozni. Mondjuk itt annak is lenne értelme bőven…
Mivel már többszörösen jelezve volt az elmúlt több mint egy év alatt, itt is és máshol is de semmi sem történt, szeretném kérni a kátyú kijavítását minél hamarabb, időjárási viszonyoktól és minden más októl függetlenül, mert ez már konkrétan felháborító!

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Toldy Ferenc u. 6b

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy látszik elkezdték a javítást:
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Rezeda utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szondi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Beszakadt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H Martin
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére