Megoldatlan

Elpusztult cserjék

A Kapás utca 21-25 szám alatt az összes cserje elpusztult. Kérem ültessenek újakat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kapás u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes visszajelzése alapján: A probléma nem közterületen van.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A jelzett helyszín nem közterület hanem a jelzett ingatlan tulajdonában van. A járda vonala az ingatlan határra. Sajnos ezért nincs semmilyen lehetőségünk magán tulajdonban...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalmat akadályozó sövénysor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ürömi utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyesen megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Tárkony utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére