Válaszra vár

Kiszáradt fa

Anonim Járókelő

14. kerület, Kacsóh Pongrác út 127. mellett egy pár éve ültetett platánfa kiszáradt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út 127

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Itt felejtett zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Török Vazul
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére