Válaszra vár

Elpusztult fák a Széll Kálmán téren

Anonim Járókelő

Kérem pótolják az elpusztult fákat. A tér és a körút közötti sávban ültetett fák is rossz állapotban vannak, semmit nem fejlődtek az évek alatt. Köszönöm intézkedésüket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Közlekedési tükör eltakarva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bimbó út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védtelen fasor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére