Válaszra vár

Kikerülhetetlen kátyúk

Anonim Járókelő

Viszonylag gyors útburkolat romlás, hatalmas kátyúk a XXII. kerület Dózsa György út-Balatoni út ( 7-es főút) kereszteződésében a Diósd felé haladó sávban a Balatoni úton (lámpás kereszteződés). A Dózsa György útról a Balatoni útra kanyarodva Kikerülhetetlen kátyúk.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Budapest

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Hatalmas kátyúsodás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Balatoni út / Dózsa György út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére