Válaszra vár

Rendberakásra, szépítésre váró aszfaltsziget

149-es Fenyves utcai buszfordulónál a sziget elhanyagolt a fenyőfa éppen, hogy csak túlél, a fű gazos körülötte. A kerületben sok helyen megújultak és szépültek a szigetek, ez is arra vár.

Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bimbó út 170

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére