Válaszra vár

Szintén egy nagyon igénytelen villamosmegálló

Szintén egy nagyon igényes villamosmegálló csak ez a szembe forgalom területén! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a villamosmegálló újrafestéséről! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út / Maglódi út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére