Válaszra vár

Egy nagyon igénytelen villamosmegálló

Egy nagyon igénytelen villamosmegálló egy viszonylag szép területen! Elrónditó hatással van a környékre! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon a villamosmegálló újrafestéséről!Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út / Maglódi út

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére