Válaszra vár

Leszakadt/ nem működő játszótér kapu

Tisztelt Ügyfélszolgálat!
Budapest, 16. Kerület Szepesi utcai játszótér, Baross utcai bejárati kapuja leszakadt, nem lehet rendesen bejutni. A kilincs es a biztonsági retesz sem működik.
Kérem a kapu javítását a biztonságos bejutas érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Baross u. 13

Hozzászólások

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük az észrevételt. Bejelentését továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, mint a játszótér fenntartójának.
    KKVI
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Hajdu Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Madárbarát medence javaslata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Összefogás sétány (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kapuretesz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Olga utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére