Megoldásra vár

Erdőben parkolás

A Kőhegyi úton a zöldfelületen és az erdőben parkolnak az autók, beleértve a Polgárőrség gépjárművét is.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kőhegyi út 45

Hozzászólások

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A behajtási tilalom ellenére az úton, a zöldfelületeken és az erdőben parkolnak az autók. Egyébként régóta ismert az önkormányzat és a Pilisi Parkerdő előtt a probléma.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n az elhagyott autók és környezetük is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segí
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére