Válaszra vár

Hiànyzó és kiszáradt fa

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!
13. Kerület Váci út 117. elott több növényládában hiányzik illetve kiszáradt a fa!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 117

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Váci Greens Irodaház

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Jakab József utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Egy facsemete agóniája

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Páfrány út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére