Válaszra vár

A fa átveszi a hatalmat

Anonim Járókelő

A fa ágai lenőttek, kérjük visszavágását.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó vasútállomás (Mázsa tér)

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bihari utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lombozat miatt rosszul látható jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Pongrácz úti lakótelep (X. kerület, Kőbánya)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Gazos szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére