Válaszra vár

Kiszáradt fák

Anonim Járókelő

kiszáradt fák

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Menyecske u. 2

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Őrmezei Általános Iskola

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Toklász van a kutyafuttatóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelenföld (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Andor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére