Válaszra vár

Száraz ill. lelógó ágak

Anonim Járókelő

Bálvány fán a járda feletti részen (is) száraz ágak vannak ill járdára le lógnak a fa ágak

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor u. 21

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört lábazat a padok alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest Móricz Zsigmond körtér, Gomba, 1.cikkely (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szennyezett terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére