Válaszra vár

Megsüllyedt út - Martinovics utca

Anonim Járókelő

A 1174 Budapest, Dózsa György utca - Martinovics utca sarkán az úttest alatti vízelvezető árok vonalában megsüllyedt az úttest, ami napról-napra egyre jobban mélyül.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Martinovics u. 15

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nemes-Joo Anett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Magyarhida utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére