Válaszra vár

Kátyú a Textilgyár utcán

Kérjük a képen látható kátyú javítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 106

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett kátyú azóta még nagyobb lett. Már erősen balesetveszélyes a mélysége miatt.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízmosás a Saroglya utcában.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lévai Hanna
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Saroglya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gigantikus kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Katyu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mizik Sandor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Tündérliget utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére