Válaszra vár

Szász K. / Margit körút sarok, lyuk

Anonim Járókelő

A Szász Károly utca és Margit körút sarkán, a DM előtt, pont a zebránál hónapok óta egy lyuk tátong. Kész csoda, hogy eddig még senki nem törte ki benne a bokáját (már ha tényleg nem).

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart tér 48

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú a Kokárda úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toldi Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cserje utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szép nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Lívia utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére