Megoldásra vár

Szép nagy kátyú

Anonim Járókelő

Szép nagy kátyú-Lívia 10 szemben

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lívia u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú a Kokárda úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toldi Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cserje utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szász K. / Margit körút sarok, lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére