Megoldásra vár

Szegélykő

Anonim Járókelő

Pinceszer-Szamorodni utca kereszteződés szegélykövének sérülése

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szamorodni u. 14

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Általában a kukásautók teszik tönkre az ilyen szegélyeket. Nagyobb sugarú ívvel átépítjük a szegélyt, hogy talán így nem teszik tönkre azt.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kátyú a Kokárda úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toldi Bence
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kokárda utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Cserje utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szász K. / Margit körút sarok, lyuk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Mechwart tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére