Megoldott

Hatalmas kátyúsodás

Anonim Járókelő

Viszonylag gyors útburkolat romlás, hatalmas kátyúk a XXII. kerület Dózsa György út Balatoni út kereszteződésébsn a Diósd felé haladó sávban a Balatoni úton, valamint a Dózsa György úton a Kamaraerdei út és a Balatoni út közötti részen a Balatoni út felé haladva a kanyarnál. A Dózsa György úton a Kamaraerdei út és a volt Mechanikai Müvek közötti részen is van kátyúsodás.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Balatoni út / Dózsa György út

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Urbán Alexandra!
    Köszönöm az intézkedést, a jelzett Dózsa György úti szakaszon az illetékesek megtalálták és kb. 1-1,5 hete megjavították a veszélyes kátyúkat!
    De a Balatoni út (7-es főút) és D...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönöm a választ, azonban a kérésem második része arra is vonatkozott, hogy pontosítsd a lokációt. Amiatt, mert több lokációt adtál meg, emiatt a különböző szakaszokon más-más illetékest szük...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő Ügykezelő!
    A probléma a leírásom alapján szerintem teljesen beazonosítható, ha az illetékes végigmegy azon a 2 km szakaszon megtalálja a problémát! Fényképet készíteni azon a részen i...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az ille
    ...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Gerinc utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kikerülhetetlen kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Budapest, Diósárok (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére