Válaszra vár

Kátyúk - Szigetvári közben

XIX. kerületben Szigetvári közben található 2 db nagyméretű kátyú ami megnehezíti az autóközlekedést az utcában. Kérem az útburkolat javítását

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Szigetvári köz 6

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIX. kerület KÖZPARK NKft."-ra.

  • Kamrás Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 kis méretű kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Petőfi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    József Attila utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    E.ON oszlop környéke kátyus

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Puskás Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére