Válaszra vár

Kihasználatlan, lepukkant zöldterület

A képen látható rész jelenleg, roncstemetőként meg valamelyest parkolóként üzemel. A fű mindenhol meghalt már kb. és minden tiszta sár. Nem tervezik esetleg megújítani ezt az elhagyatott részt? Vagy parkot lehetne vagy akkor egy normális parkolót lehetne ide létrehozni. Egy biztos a jelenlegi állapot borzasztó.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hollós Korvin Lajos u. 16

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa által benőtt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott padok a Puskás Öcsi téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: H. Márk
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Puskás Öcsi tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére