Válaszra vár

Hiányzó fa pótlása

Kérem a hiányzó fa pótlását.
Amennyiben nem lehetséges, aszfaltozzák le a helyét, ezzel növelve a parkoló befogadóképességét.
(Egy másik ilyen fahely is van a parkoló sarkában, amit már régen bejelentettem, de az is változatlan, pontosabban megoldatlan.......)
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Pázmány Péter stny. 1/A

Hozzászólások

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: ELTE Eötvös Loránd Tudományegyetem

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki száradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Zelk Zoltán út / Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszárad fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Balatoni út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére