Megoldott

Fém huzallal körbekerített zöld rész.

Tisztelt Járókelő,

A 1131 Reitter Ferenc utca 153. ház előtt a járda, és az úttest közötti füves rész fém huzalokkal van elkerítve, ami balesetveszélyes. Kérjük az önkormányzatot, hogy az illegálisan kihelyezett kerítést cserélje le megfelelőre.

Köszönöm
Péter

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 153

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabó Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő,

    A huzalokat leszedték. Szerintem a tulaj. Lehet, hogy átmenetileg, mert újat akar kirakni, vagy végleg leszedte, de jelenleg a probléma megoldódott.

    Köszönöm
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Szabó Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Országbíró utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére