Válaszra vár

Kátyús földút

Az üzletsor mögötti földúton hatalmas gödrök vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 41c

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út - Martinovics utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martinovics utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére