Megoldott

Kátyú a Lőrinci úton

A Lőrinci úton haladva is és a Tisza István utcából ki-és behajtva is pont az autó keréknyomában van a csatornafedél közvetlen közelében egy 15 cm mély, kb. 1 méter átmérőjű kátyú.
Félő hogy beszakad. A Lőrinci úton haladók későn veszik észre, már nem tudják kikerülni.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Lőrinci út 37

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Visszajelzés alapján megoldott. Köszönjük.
  • Horváth Szilvi hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors ügyintézést, a kátyút a bejelentés után egy héttel kijavították.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Horváth Szilvi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú ami veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Hajnalka
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kis utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út - Martinovics utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Martinovics utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére