Válaszra vár

Puskás Aréna Játszótér karbantartás

Anonim Járókelő

Üdvözlöm!
A Puskás Aréna játszóterére ráférne egy kis karbantartás, a nagy csúzdák oldalán nagymértékben lefolyt a föld a rekortán területére és így balesetveszélyes, illetve a homokozó körüli területet is néha rendbe tehetnék, hiszen a rekortán és a térkő nagyon csúszásveszélyessé válik a homoktól, amit az eső kiver és a szél kifúj a homokozóból.
Illetve a hétvégék után mindig nagyon szemetes a játszótér, a kukák is megtelnek teljesen és folyik ki a szemét.
A fém csúzdák már most felmelegednek, néhány napvitorla segítene, hogy ne forrósodjanak fel.
Köszönöm előre is a segítséget.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 43

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Szemét"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Puskás Aréna

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Menyecske utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére