Megoldott

Kerékpárútra lógó növényzet

A növény rendezését kérem.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 160

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Néhány új fát ültetni lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Lágymányos (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó faágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa Karinthy Frigyes út - FŐKERT

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére